Sony Xperia Z2'ye PlayStation 4 uzaktan oynama özelliği geldi

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 25.11.2014 - 12:07
Android 4.4.4 KitKat güncellemesi, Z2'ye yeni özellikler sunuyor.
Kullanıcıların heyecanla beklediği Android 4.4.4 KitKat güncellemesi Sony Xperia Z2 için yayınlandı. Sony’nin üstün kamera teknolojisini 4K video çekim özelliği ile birleştiren suya dayanıklı akıllı telefonu Sony Xperia Z2 için gelen güncellemenin en önemli özelliği, PS4 Remote Play (PS4 Uzaktan Oynama) seçeneği.

Sony Xperia Z2'ye PlayStation 4 uzaktan oynama özelliği geldi
Sony’nin Android 4.4.4 Kitkat’ı da içeren yeni yazılım güncellemesi, Sony Xperia Z2’de de kullanılabiliyor. Heyecanla beklenen PS4 Remote Play (PS4 Uzaktan Oynama) özelliğinin yanı sıra, yeni güncellemede Ultra Stamina Mod, Hızlı Ayarlar, Akıllı Ekran, Record Screen ve Bluetooth Unlock gibi özellikler de Sony Xperia Z2 kullanıcılarına sunuluyor. Kullanıcı deneyimini farklı bir boyuta taşıyan Android KitKat 4.4.4 güncellemesi Sony Mobile’ın uzmanlığı ile birleşerek kullanıcılarına şu özellikleri sunuyor:

·      PS4 Remote Play (PS4 Uzaktan Oynama)  özelliği ile Sony Xperia Z2 kullanıcıları aynı Wi-Fi üzerinden PS4’lerine bağlanıp oyunlarını oynamaya devam edebiliyorlar. TV kullanım halindeyken ise DUALSHOCK4 Wireless Controller ile PS4’e bağlanıp Sony Xperia Z2, PS4’ün ikinci ekranı gibi kullanılabiliyor.

·      Android 4.4.4 güncellemesiyle beraber cihazlara, daha uzun pil süresi sağlayacak en yeni Ultra Stamina Modu geliyor. Kullanıcılar artık bu özellik sayesinde cihazlarını pil derdi olmadan daha uzun süre kullanabilecekler.

Sony Xperia Z2'ye PlayStation 4 uzaktan oynama özelliği geldi
·       Güncelleme ile gelen Hızlı Ayarlar özelliği daha önce olmadığı bir hızla cihazları kişiselleştirebilme imkanı sunarken, Akıllı Ekran özelliği cihazı tutma şekline göre ekranın hangi yöne döndürülmesi gerektiğine otomatik olarak karar veriyor ve istem dışı ekran döndürme hareketinin yapılmasını engelliyor. Record Screen ise ekran görüntüsü alır gibi o anda ekranda yapılanları kaydetmeye imkanı sağlıyor. Record Screen ile bir özelliği başkasına göstermek veya oyunda alınan yüksek bir skoru kaydetmek, hatta PS4 Remote Play (PS4 Uzaktan Oynama) ile bir oyunun nasıl oynandığı kolayca gösterilebilecek.

·    Bluetooth Unlock özelliği ile SmartBand, SmartBand Talk gibi Bluetooth aksesuarlar ve kulaklıklar otomatik olarak devreye giriyor. 

-Basın Bülteni

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 05:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony Xperia Z2'ye PlayStation 4 uzaktan oynama özelliği geldi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×