Sony'den 160 GB'lık PS3 paketi

Mahmut Saral
Mahmut Saral 17.08.2010 - 13:12
Gamescom'da yeni model duyurusu bekleniyor
Gamestop'ta yer alan verilere göre Sony, yakın zamanda 160 GB'lık PS3 modelini satışa sunabilir. Konu hakkında Sony'nin Gamescom'da bilgi vermesi bekleniyor. Verilere göre bu yeni model, iki farklı paket olarak satışa sunulacak.

Sony'den 160 GB'lık PS3 paketi
İlk pakette, iki adet kontrolör, konsol ve God of War 3 oyunu bulunuyor ve fiyat olarak 405 dolar belirlenmiş. İkinci pakette ise, konsolun yanında iki adet kontrolör ve Bluetooth'lu uzaktan kumanda bulunuyor. Bunun fiyatı da 380 dolar. Standart olarak sadece konsolun fiyatı da 300 dolar.

Not: Bu iki model için hazırlanan iki sayfa da şu an yayından kaldırılmış.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.06.2023 04:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony'den 160 GB'lık PS3 paketi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×