Sony'den PSP için video download hizmeti

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Sony'den PSP için video download hizmeti
Gameindustry.biz internet sitesinin duyurduğuna göre Sony bu servisi şimdilik Japonya'da hizmete soktu. Bu hizmet sayesinde oyuncular PSP'lerine video içerikleri indirebilecekler.

Portable TV olarak anılacak olan bu hizmet ilk başlarda ücretsiz hizmet sunacak. Daha sonra her bir TV bölümü başına ücretlendirilecek. Yeni Servis Sony'nin ISP şirketi So-net tarafından sağlanacak ve H.264 video çalma özelliğini kullanacak.

İlk başlarda film fragmanlarından tam filmlere kadar % 100 ücretsiz indirme imkanı verilecek. Daha sonra bu hizmetler (TV şovları, filmler ve müzikler) sadece ücretli kullanıcılara sağlanacak.

Sistemlerini güncelleştiren müşteriler Portable TV'nin sitesini gezerek yeni browser ile Sony'nin Connect Music Store'undan müzik satın alabilecekler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 15:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony'den PSP için video download hizmeti

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×