Sony'den yeni RTS: Lords of Everquest

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Sony'den yeni RTS: Lords of Everquest
Bugün, Sony Online Entertainment, sanal camiada  büyük ilgi gören online-FRP' si "EverQuest"den esinlenerek yeni bir Real Time Strategy oyunu hazırladığını duyurdu. Şirket "Lords of EverQuest" adındaki oyunun yapımı için  Rapid Eye entertainment ile anlaşmış durumda. Oyunda, Antonica bölgesinin kontrolü için mücadele edecek ve tam 15 karakter arasından kullanacağımız karakteri seçebileceğiz. Ayrıca oyun sadece klasik RTS özelliklerini içermeyecek. Ekstra olarak role-playing hastalarının oyunlarda bulunmalarına ve kullanılmalarına özellikle dikkat ettiği binlerce eşya, yüzlerce büyü ve inanılmaz şekilde geliştirilmeye müsait karakterleri ile de dikkat çekecekmiş. Haberi ayrıntılı olarak :(https://www.ggmania.com/?smsid=13448)' de okuyabilirsiniz.Ne yazık ki tüm bunlar için bu sonbaharı beklemek zorundayız.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony'den yeni RTS: Lords of Everquest

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×