Sony'den yeni RTS: Lords of Everquest

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Sony'den yeni RTS: Lords of Everquest
Bugün, Sony Online Entertainment, sanal camiada  büyük ilgi gören online-FRP' si "EverQuest"den esinlenerek yeni bir Real Time Strategy oyunu hazırladığını duyurdu. Şirket "Lords of EverQuest" adındaki oyunun yapımı için  Rapid Eye entertainment ile anlaşmış durumda. Oyunda, Antonica bölgesinin kontrolü için mücadele edecek ve tam 15 karakter arasından kullanacağımız karakteri seçebileceğiz. Ayrıca oyun sadece klasik RTS özelliklerini içermeyecek. Ekstra olarak role-playing hastalarının oyunlarda bulunmalarına ve kullanılmalarına özellikle dikkat ettiği binlerce eşya, yüzlerce büyü ve inanılmaz şekilde geliştirilmeye müsait karakterleri ile de dikkat çekecekmiş. Haberi ayrıntılı olarak :(http://www.ggmania.com/?smsid=13448)' de okuyabilirsiniz.Ne yazık ki tüm bunlar için bu sonbaharı beklemek zorundayız.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2021 15:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sony'den yeni RTS: Lords of Everquest

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×