Sony'nin Brezilya jesti pahalıya patladı!

Sony'nin Brezilya jesti pahalıya patladı!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 27.10.2013 - 14:21
Ömür boyu Plus dağıtımı
Sony Brezilya'da -belki de PS4'ün akıl dışı fiyatına bir özür olarak- PS Plus'ı bir yıllığına ücretsiz yaptığını açıklamıştı. Bunun hem PS4 hem de Vita satışlarını arttıracağını düşünen Sony (zira oyuna para vermeyecekseniz PS4 parası biraz makulleşebiliyor) bunun faydalarını da gördü. Gelin görün ki ortaya çıkan bir hata sayesinde kısa süreliğine de olsa zararları az daha faydalarını aşıyordu. Dünya çapında Brezilya hesabı açan kullanıcılar bedava Plus elde ettiler, fakat hemen ardından garip bir bug keşfettiler. Plus'larını biriktirebiliyorlardı! Kullanıcılar 2020'ye kadar dahi kendilerine Plus verip sevincini yaşarlarken Sony duruma müdahale etti ve açıklık kapandı. Bedava Plus'ları kapan kullanıcılara uygulanacak yaptırım ise henüz açıklanmadı.

Sony'nin Brezilya jesti pahalıya patladı!
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 23:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×