Sosyal medya bu sefer ünlü aktör Sylvester Stallone'u öldürdü

Sosyal medya bu sefer ünlü aktör Sylvester Stallone'u öldürdü

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 19.02.2018 - 14:33
Sylvester Stallone öldü mü?

Sylvester Stallone, sosyal medyada yayılan bir dedikoduya göre hayatını kaybetti. Bu tabi ki şimdilik resmi olmayan asılsız bir haber. Konu hakkında henüz Sylvester Stallone'un ailesinden bir açıklama gelmedi. Bu yüzden ortaya atılan bu iddialara resmi bir açıklama gelmeden inanmamanızı öneririm. New York doğumlu Stallone, İtalyan asıllı bir ailenin oğludur. Kariyerine bir porno filmi ile başlayan ünlü aktör, 1976 yılında canlandırdığı Rocky Balboa karakteri ile ikonik hale gelmiştir.

Sylvester Stallone öldü mü?

Daha önce ünlü isimler hakkında " öldü " söylentileri çıkaran fan sayfalarından birinin bu söylentiye sebep olduğu düşünülmekte. Rocky'nin hikayesine devam eden Creed serisinin ikinci filmi üzerinde çekimlere devam eden ünlü aktörün sosyal medyada ölüp ölmediği büyük tartışmalara sebep oldu. Rocky filmi ile ünlenen Sylvester Stallone, 1982 yılında vizyona giren İlk Kan filminde canlandırdığı John Rambo ile dünyanın gözünde adeta bir kahraman olmuştur. Tüm zamanların en iyi 100 film yıldızı listesinde yer alan ünlü aktör yaşamı boyunca büyük filmlerde yer almıştır.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2021 08:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 18:35
Bu adam hepimizi gömer merak etmeyin. XD
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.02.2018 17:40
napalım insanların anası babası ölünce bu kadar ilgi göstermezler hehalde
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×