Soul Calibur 6'nın dövüşçülerini çıplak yapan mod yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 31.10.2018 - 17:33
Ne gerek vardı şimdi?

Geride bıraktığımız haftalarda piyasaya çıkan ve dünya genelinde oyun basınından geçer notlar alan Soul Calibur 6, sahip olduğu mekanikler ve kendine kattığı yenilikler açısından oyuncular tarafından oldukça sevilmişti. Karakter oluşturma sistemini başka bir boyuta taşıyan geliştiriciler, bu taraftan da övgü almıştı. Ancak oyunun PC modu için yapılan bir mod, oyunun karakterlerini baştan aşağıya kadar değiştiriyor. Sakura4 isimli mod geliştiricisinin yaptığı bu mod sonrasında oyunda bulunan tüm karakterler çıplak olarak dövüştürülebiliyor. Kadın karakterlerin yanında erken karakterleri de çıplak yapan bu moda özel olarak geliştirici bazı detaylar da eklemeyi unutmamış. Hali hazırda dövüşçü olan karakterlerimizi gerçekçi göstermek için, geliştirici bazı karakterlerin vücuduna savaş yarası eklemiş.

Soul Calibur 6 için çıplaklık modu yayınlandı

Benzer bir mod geçtiğimiz günlerde son Tomb Raider oyunu için de yapılmıştı. Lara Croft'u çıplak yapan mod sonrasında, ana karakteri farklı şekillerde görmek isteyen oyuncular ilgili modu kullanmayı tercih etmişti. Bakalım Soul Calibur 6 için yapılan bu mod, oyuncular arasında ne kadar popüler olacak? Modun erkek karakterler için yapılan versiyonuna buradan, kadın karakterler için olan versiyonuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 18:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Soul Calibur 6 karakterlerini çıplak yapan mod yayınlandı 18+

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×