Soul Calibur VI oyununa Tekken serisinden yeni karakter eklendi

Soul Calibur VI oyununa Tekken serisinden yeni karakter eklendi

Furkan Güler
Furkan Güler 18.05.2018 - 16:42
Tekken serisinin eski oyuncuları bu habere sevinecek.

Soul Calibur VI, Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştiriliyor ve dövüş oyunu meraklıları için bomba gibi geliyor. Yakın bir tarihte Witcher evreninden Geralt'ı oyuna ekleyen geliştiriciler, bu sefer oyunun dövüşçü kadrosuna Tekken'den başka bir karakteri daha ekledi. Tekken'in eski ve sevilen karakteri Yoshimitsu'yu oyuna eklediklerini söyleyen Bandai Namco, böylelikle oyunun dövüşçü kadrosunu oldukça genişletti diyebiliriz. Özellikle Doğu bölgelerinde kendine özel bir oyuncu kitlesine sahip olan Soul Calibur VI, bu hamlesi sayesinde Tekken seven oyuncuları da etrafında toplayacak.

Soul Calibur VI oyununa Tekken serisinden bir misafir var

Diğer dövüşçülere göre daha sert bir görünüşe sahip olan Yoshimitsu, Tekken oyunlarında ortaya koyduğu dövüş stilini Soul Calibur VI'ya da getirecek. Bu sayede oyunun oynanış mekaniklerini zenginleştirecek olan karakter, diğer dövüşçülere ecel terleri döktürebilir. Fakat Yoshimitsu'ya nazaran oyuncular daha çok Geralt'ı merak ediyor. Oyunun Batı bölgesi reklamları için Geralt'ı ön planda tutan Bandai Namco, oyunun kapak tasarımlarında Geralt'ı kullanacak. Son olarak geçtiğimiz yıl çıkan Injustice 2 ve Marvel vs Capcom: Infinite'in aksine Soul Calibur VI'nın büyük bir heyecanla beklendiğini söyleyebiliriz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 01:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2018 17:39
2. oyunda da vardı zaten.
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2018 23:59
Tamam bunda da var işte onu diyolaa. İlk defa geldi koooş demiyor MK yani ;)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.05.2018 18:06
bu zaten hep vardı diye biliyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×