South Park: The Fractured but Whole, Nintendo Switch'e mi geliyor?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 16.01.2018 - 11:51
Sizce The Fractured but Whole, Nintendo Switch'te başarılı olur mu?

South Park'ın sevilen RPG oyunlarından olan The Stick of Truth'un devam oyunu olan The Fractured but Whole, Nintendo Switch için listelendi. Avustralyalı perakendeci Sanity tarafından listelenen oyun, kafamızı bir hayli karıştırdı. Çünkü, South Park stüdyosu oyunun Switch'e gelmeyeceğinin altını çizmişti. Şimdi ise oyunun yakın tarihe (13 Mart 2018) listelenmesi kafamızı karıştırdı. Geçtiğimiz yıl South Park'ın resmi Twitter hesabında yayınlanan bir Tweet, oyunun Nintendo Switch'e geleceğini belirtmişti. Sonrasında ise bu tweet kaldırılmış, haber de yalanlanmıştı.

South Park: The Fractured but Whole, Nintendo Switch için listelendi

Şimdi ise tekrar listelenen The Fractured but Whole'un fiyatı 89.99 Avustralya doları oları belirtilmiş. Bu da 59.99 Amerikan dolarına denk gelmekte. Kısacası standart AAA oyun fiyatı. South Park: The Fractured But Whole'un Nintendo Switch için başarılı bir oyun olacağından eminiz. Eğer başarılı bir şekilde port edilirse, Switch'in vazgeçilmezlerinden bile olabilir. Fantastik orta çağ temasından, süper kahramanların dünyasına geçiş yapan oyun, ilk oyunu başarılı kılan tüm meknaiklerin üzerine yenilerini ekleyip ortaya başarılı bir oyun çıkarmış. Sizce The Fractured but Whole, Nintendo Switch'te başarılı olur mu?

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 09:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 17.01.2018 04:34
Bence başarılı olur switchin yapısına uygun oyun çokta satar bence.
Kalan Karakter : 300 Gönder
South Park: The Fractured but Whole, Nintendo Switch'e mi geliyor?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×