South Park'tan akıl almaz bir "erteleme"!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 6.11.2012 - 13:10
Olmaz ki arkadaş, bu kadar da olmaz ki...
Çoğu South Park hayranın merakla beklediği South Park: The Stick of Truth, 2013 yılının mart ayı zamanlarında piyasaya sürülecekti. En azından "resmi açıklama" niteliğindeki haberler bu yöndeydi. Fakat Obsidian, bugün yayımladığı bir haberle, South Park hayranlarını yüksek oranda üzmüş durumda. Oyunun, 2014'ün ilk zamanlarına ertelendiği açıklandı.

South Park'tan akıl almaz bir "erteleme"!
THQ'nun yeni başkanı Brian Rubin, oyunun gerçekten çok kapsamlı bir oyun olduğunu, birçok genişleme içeriğinin bulunduğunu açıkladı. Ertelemek istemediklerini, fakat mecbur kaldıklarını ekleyerek de konuşmasını sonlandırdı.

Yine de çoğu yorum, oyunun 2013'ün nisan ayında yayımlanmasını durumunu konuşuyor. Kesin bir şey söyleyemesek de, açıklama bizzat stüdyodan yapıldı. Anlaşılan biraz daha bekleyeceğiz.
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 21:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
South Park'tan akıl almaz bir "erteleme"!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×