South Park'tan muhteşem şaka

South Park'tan muhteşem şaka

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 15.09.2017 - 11:22
Alexa ve Google Home Device sahipleri South Park'a sinirli
Amerika'da kişisel asistan cihazı olarak kullanılan Amazon Alexa ya da Google Home sahipleri, Çarşamba akşamı South Park'ın yayınlanan yeni bölümünde zor dakikalar geçirdi. 21. Sezonuna başlayan South Park, Çarşamba akşamı yayınlanan yeni bölümünde izleyenlerin Alexa ve Google Home cihazlarını harekete geçirdi.

Yayınlanan bölümde Alexa cihazını kurcalayan Cartman ve arkadaşları, alışveriş listesine +18 ürünler eklemeye başlıyor. Sonrasında diziyi izleyenlerin evlerindeki Alexa ve Google Home cihazları Cartman'ın söylediği +18 ürünleri tekrarlayıp sepete eklemeye başlıyor. Alexa sahibi kullanıcıların ve South Park izleyicilerinin büyük bir kısmının hoşuna gitse de bazı kullanıcılar bu konudan rahatsız.

South Park Alexa cihazlarını aktif etti

"Alexa'm Cartman'a bana cevap verdiğinden daha çok cevap veriyor" diyen kullanıcılardan biri bunu Twitter üzerinden paylaştı. Bir başka kullanıcı ise Cartman'ın Alexa'yı etkinleştirmesine çok sinirlendiğini ve bu yüzden tamamen kapattığını söyledi

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 13:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×