Banner Resmi

Söylenti: Mass Effect 4, 2016 baharında çıkabilir

Çağlar Avcıl
Çağlar Avcıl 23.03.2015 - 09:08
Dövüş mekanikleri ve Biyotikler muhteşem görünüyormuş

Mass Effect’in geliştirme direktörü kendi Twitter hesabından yazdığı gönderide “Dövüş sistemi oldukça iyi görünüyor ve şu an son aşamalarında. Biyotik silahları  ve donanımlar da oldukça muhteşem” diyerek herkesi merak içinde bıraktı.

 

Ayrıca genellikle bu tip bilgileri sızdıran Shinobi602 adlı kullanıcı da Mass Effect 4’ün olası çıkış tarihinin 2016 baharında çıkabileceğini ve 2017’ye sarkmayacağını belirtti. EA’in herhangi bir çıkış tarihi belirlemediği, ancak 2016 ortasını hedeflediğini söyledi. Analizlere bakacak olursak EA her sene 2 adet sağlam markayı oyuncularla buluşturuyor. Battlefield 5 2016 ‘nın son çeğreğini hedeflediğine göre Mass Effect’in de aynı yıl öncesinde bir çıkış yapma olasılığı yüksek.


Ayrıca Battlefield 4 ve Need For Speed Rivals da bu şekilde çıkış yapmışlardı. Tabi her oyunda erteleme olması muhtemeldir fakat bu oyunun 2012 yılından beri geliştirildiği düşünülürse önümüzdeki sene bir Mass Effect oyunu görme şansımız artıyor. EA’in çıkış grafiklerine bakacak olursak oyun 2016 Mart ila Kasım ayı arasında bir tarihte çıkış yapacak. Bu süreler genelde AAA oyunlarının çıkış yaptığı zamanlar.

 

Ayrıca oyunun yapımcısı Michael Gamble’ın da söylediklerine göre oyunun temel taşları yerine oturmuş ve yapım aşamasında belirli bir noktaya gelmiş. Bundan sonra artık iş oynanış mekaniklerini düzeltmeye ve diğer detaylara kalmış. Mass Effect 4 henüz kesinleşmese de büyük olasılıkla yalnızca PS4, Xbox One ve PC için çıkışını yapacak.

 

Söylenti: Mass Effect 4, 2016 baharında çıkabilir

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2022 23:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Söylenti: Mass Effect 4, 2016 baharında çıkabilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×