Söylenti, Resident Evil 2 yeniden mi doğuyor?

Söylenti,  Resident Evil 2  yeniden mi doğuyor?

Levent Arıkan
Levent Arıkan 3.06.2010 - 12:31
Söylenti, Resident Evil 2 yeniden mi doğuyor?


Söylenti,  Resident Evil 2  yeniden mi doğuyor?


Capcom'un efsanevi oyun serisi Resident Evil cephesinden haberler gelmeye devam ediyor. Daha önce serinin ilk oyunu "Resident Evil 1", Gamecube konsolu için yeniden hazırlanarak, Resident Evil Remake adında piyasaya sürülmüştü. Oyunun ilk haline göre Remake versiyonununda gelişen grafikler, artan korku-gerilim ve hikayede ki bazı yenilikler çok beğenilmişti. Uzun süre Resident Evil severler 2. ve 3. oyunun Remake versiyonlarını da sabırla beklediler. Şu ana kadar, ne bir açıklama yapıldı ne de net bir bilgi verildi. Yabancı sitelerin haberlerinde ve forumlarında çıkan bir haber yeniden olayı gündeme getirdi. Famitsu'nun yeni sayısından alındığı belirtilen bir habere göre; Resident Evil 2'nin Remake versiyonu yolda. Şu anlık bu versiyonun sadece Wii için hazırlanıldığı belirtilen haberde, hikaye'ye bazı eklemeler yapılacağı, oyunun bazı yerlerinin Resident Evil 4'te ki kamera sistemiyle ilerleyeceği söyleniyor. Capcom resmi olarak açıklayana, ya da yalanlayana kadar bu haber bir söylenti olarak kalmaya devam edecek.

KAYNAK
Söylenti,  Resident Evil 2  yeniden mi doğuyor?
capcom-unity.com

Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 15:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×