Söylenti: Skyrim'e 2 DLC daha gelecek

Söylenti: Skyrim'e 2 DLC daha gelecek

Mert Günhan
Mert Günhan 7.12.2012 - 11:44
Bethesda PS3 durumundan dolayı mutsuz
Elder Scrolls'un sevilen 5.oyunu Skyrim için geçtiğimiz günlerde çıkan Dragonborn indirilebilir içeriği ile senaryo oldukça ilerlemişti fakat insanlar Dragonborn'un PS3'e hala çıkmamış olmasından dolayı oldukça şikayetçi. Reddit'te "MD_Stormcloak" isimli bir kullanıcı bunun üzerine Bethesda'da çalışan programcılardan birisinin en yakın arkadaşı olduğunu söyleyerek ondan öğrendiklerini paylaştı. Stormcloak'ın dediğine göre PS3 indirilebilir içerik durumu Bethesda'nın moralini oldukça bozmuş. Stormcloak "Microsoft'tan Bethesda'nın rüşvet aldığı yok, PS3'e indirilebilir içerikleri yapmakta zorluk çekiyorlar. Oyunu gerçekten yapmak istiyorlar fakat PS3'e içerik çıkartmakla ilgili teknik sorunlar var" diyen Stormcloak "Bethesda 2 adet indirilebilir içerik daha yapacak, bir sonraki indirilebilir içerik Skyrim'in kültürü ve Nord'ların başlangıçları ile ilgili olacakken Dwemerler ile ilgili çok önemli şeyler öğreneceğiz, son indirilebilir içerik ise Skyrim'e yeni bir kral seçmek ve elflere karşı verilecek savaşla ilgili olacak." dedi. Bunların doğru olup olmadığı kesin değil, sonuçta bunlar söylenti, fakat doğru çıkma olasılığı hikayenin gidişatına göre çok olası.

Söylenti: Skyrim'e 2 DLC daha gelecek
Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 29.10.2020 23:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×