Söylentilere göre Diablo 3 oyunu Nintendo Switch'e gelebilir

Söylentilere göre Diablo 3 oyunu Nintendo Switch'e gelebilir

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 21.02.2018 - 11:34
İstediğiniz yerde istediğiniz zaman Diablo 3 oynamaya ne dersiniz?

Nintendo'nun son konsolu Nintendo Switch, eski Nintendo platformları ile karşılaştırıldığı zaman üçüncü parti oyunlara daha önem veren bir yapım.  Bir çok başarılı oyuna sahip olan konsolun, diğer konsollar ile yarışmasına sebep olan oyunlara bir yenisi daha ekleniyor olabilir. Blizzard'ın sevilen oyunu Diablo 3, PlayStation 4'ten sonra şimdi de Nintendo Switch'e geliyor olabilir. Şimdiden şunu belirtelim ki; Diablo 3'ün Nintendo Switch'e geleceği haberi tamamen Neoseeker tarafından ortaya atılan bir iddiadır. Konu hakkında Blizzard veya Nintendo'dan henüz resmi bir açıklama yok.

Diablo 3, Nintendo Switch'e gelebilir

Nintendo Switch sahiplerini bir hayli heyecanlandıran Diablo 3 haberi, konsol için gerçekten başarılı bir adım olur. Diablo 3'ü her yerde istediğiniz zaman oynayabilecek olmanız gerçekten ilgi çekici. Blizzard'ın bir diğer başarılı oyunu olan Hearthstone'un bir süredir Nintedo Switch'e gelebileceği düşünülüyordu. Sonuç olarak Nintendo Switch, aynı zamanda dokunmatik ekrana sahip olan bir konsol ve Hearthstone için gayet uygun. Blizzard yetkilileri Hearthstone'un şimdilik Switch'e gelmeyecek olmasını söylese de Diablo 3 için henüz bir açıklama yok. Bakalım, Nintendo Switch sahipleri yakın zamanda kütüphanelerine Diablo 3'ü ekleyebilecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.01.2021 12:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×