Söylentilere göre yeni Batman oyunu için çok beklemeyeceğiz

Furkan Güler
Furkan Güler 23.09.2019 - 10:26
Hadi bakalım!

Arkham serisi sayesinde çizgi roman sevmeyen oyunculara bile kendini sevdiren Batman karakteri, son olarak Arkham Knight ile karşımıza çıkmıştı. Açık dünyada geçen ve eğlenceli oynanış mekanikleri sayesinde bizi saatlerce ekran başına kitleyen serinin ardından oyuncular, yeni Batman oyununun ne olacağını merak ediyordu. Geçtiğimiz gün Batman'in 80. yılını kutlayan Warner Bros'tan sonra ise dikkat çekici bir olay yaşandı. Daha öncesinde Batman'in sevilen hikayelerinden Court of Owls'un oyununun geleceği söylentisi çıkmıştı. Şimdi ise Warner Bros Games'in paylaşımına re-tweet atan Court of Owls'un yazarı Scott Snyder, oyuncuları heyecanlandırdı. Paylaşımında #bewarethecourtofowls hashtag'ini kullanan Snyder'in, neden DC Comics'in değil de Warner Bros Games'in paylaşımını re-tweet yaptığı merak ediliyor. Ayrıca kendisinin paylaşımı yaptıktan sonra hemen sildiğini de belirtelim.

Söylentilere göre yeni Batman oyunu için çok beklemeyeceğiz

Söylentilere göre yeni Batman oyunu için çok beklemeyeceğiz

Tüm bunların ardından oyuncular Court of Owls'un hikayesini temel alan bir Batman oyunu geliştirildiğine inanıyor. Yeni nesil için geliştirildiğini düşündüğümüz bu oyunun duyurusunu ise yakın zamanda görebiliriz. Yavaş yavaş yeni nesilde ne gibi projeler yapacağını duyuran geliştiricilerin arasına bakalım WB Games de katılacak mı?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 17:25
Kalan Karakter : 300 Gönder
mysterious
mysterious 24.09.2019 09:59
Shadow of mordor serisi devam etmeliydi yada yeni bir süper kahraman oyunu Batman hep aynı doğru düzgün boss fight bile yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2019 01:21
Batman - The Telltale Series oyunu modelleme, ortam, atmosfer vs.. yönlerden çok iyiydi keşke kontrolü bizde olarak açık dunya tarzında yapılsaydı..
Bu yeni oyun da Batman - The Telltale Series gibi yarım yamalak kontrollü olursa yazık olur..!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.09.2019 21:50
üçleme film ve animasyon dizisi dışında batman karakterini samimi hale getirebilen başka hiçbir yapım yok çizgi romanlar bile buna dahil arkham serisi bütün olarak güzel olsada batman karakteri acayip soğuktu batman oyunu gelecekse bu sefer karakterleri ile ısındırması gerektiğini düşünüyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Söylentilere göre yeni Batman oyunu için çok beklemeyeceğiz

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×