Spartan Ops, Master Chief Collection için geliyor

Alper Yazgan
Alper Yazgan 24.12.2014 - 15:44
343 Industries, hatasını telafi etmeye çalışıyor
Bildiğiniz gibi Xbox One’a özel olan The Master Chief Collection’ın çıkışı pek bir sorunlu geçmişti.Çeşitli bug’lar, maç esnasında oyundan atmalar ve daha bir çok sorun, oyuncuların canını oldukça sıkmıştı.

Yeni gelen güncelleme ise, matchmaking dahil birkaç hatayı daha ortadan kaldırıyor.Ayrıca oyuna bir de co-op olarak oynanan Spartan Ops modu ekleniyor.Toplam 10 bölümden oluşan yeni oyun modu, The Master Chief Collection’a an itibariyle eklenmiş durumda.

Spartan Ops, Master Chief Collection için geliyor
Ek olarak, 343 Industries’in başındaki isim Bonnie Ross, oyunun çıkışında yaşanan hatalardan dolayı, oyunculardan şahsı adına özür diledi ve oyunculara Halo 3 ODST’nin senaryo modunun ücretsiz olarak verileceğiini açıkadı.Ücretsiz oyuna erişmek içinse, The Master Chief Collection’ı 11 Kasım – 19 Aralık tarihleri arasında oynamış olmak gerekiyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 15:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spartan Ops, Master Chief Collection için geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×