Spec Ops The Line'ın yapımcıları bir işler peşinde

Spec Ops The Line'ın yapımcıları bir işler peşinde

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 24.09.2013 - 21:29
Yager'in kafasında ne var?
Geçtiğimiz sene piyasaya sürülen ve kimilerince (örneğin ben) hak ettiği değeri bulamayan Spec Ops: The Line'ın yapımcıları Yager eleman aradığını duyurdu. Yeni geliştirdikleri ve uzun zamandır duyurmadıkları AAA projeleri için multiplayer uzmanı bir programcı arayan Yager için bu şaşırtıcı bir gelişme. Hatırlayacaksınız Spec Ops'ın multiplayer'ı 2K tarafından zorla eklenmiş, Yager de bu durumdan şikayet etmişti. O zamanlar açıklama yapan Yager yetkilileri multiplayer'ın oyunda sırıttığına ve inceleme notlarını düşürdüğüne işaret etmiş, bunun verilen emeğe saygısızlık olduğunu söylemişti. Şimdi kendileri multiplayer programcı aradıkarına göre bu sefer konsepte daha uygun bir oyun peşindeler demektir.

Spec Ops The Line'ın yapımcıları bir işler peşinde
İş ilanında aynı zamanda "Epic'in en son teknolojisiyle çalışabilecek" ve "yeni nesil donanımların en son teknolojisini kucaklayacak" ifadeleri de yer alıyor. Buradan PS4 ve Xbox One'a Unreal Engine 4 kullanan bir oyun yaptıklarını çıkarabilir miyiz? Bekleyip göreceğiz!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 13:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×