Spider-Man: Homecoming 2'den ilgi çekici bilgiler geldi

Spider-Man: Homecoming 2'den ilgi çekici bilgiler geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 23.04.2018 - 17:27
Peter Parker, New York'un dışına çıkıyor.

Dünyanın en ünlü süper kahramanı olan Spider - Man, Marvel sinematik evreninin eline geçtikten sonra izleyici sayısını oldukça büyüttü. Daha öncesinde başka dağıtıcıların elinde olan Spider - Man markası, Marvel yapımcılarının ellerinde devamının umut vereceği bir seriye dönüştü. Önümüzdeki Infinity War filminde de göreceğimiz Spider - Man karakteri için yapılan yeni film için ilgi çekici bazı haberler paylaşıldı. Spider-Man: Homecoming 2 adını alacak filmde Peter Parker'ı bu sefer New York dışında farklı şehirlerde göreceğiz. İlk filmi Atlanta'da çektiklerini söyleyen yapımcı Kevin Feige, yeni filmin Londra'da çekileceğini belirtti.

Spider-Man: Homecoming 2'nin çekimleri Londra'da olacak

Çizgi romanlarda görmeye alışık olduğumuz ünlü Gven Stacy karakterinin de filmde olacağını belirtilirken, filmde Peter Parker'ın arkadaş çevresinin de genişleyeceği söylendi. Ancak Gven Stacy'i şu anda hangi oyuncunun canlandıracağı belli değil. Diğer bir yandan Thanos'un saldırısından sonra geçeceği tahmin edilen hikayenin, nasıl bir işleyişe sahip olacağı da merak konusu. 5 Temmuz 2019 yılında gösterime girecek olan film, heyecanla bekleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2020 00:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2018 12:23
Thanos un saldırısından yırttığını da öğrenmiş olduk sayenizde
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 17:59
iyi güzelde londura da uzun binalar yok
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×