Spider-Man: No Way Home reklamı iki önemli karakteri yan yana getiriyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.11.2021 - 17:23
Gösterim tarihine bir aydan kısa bir süre kalan Spider-Man: No Way Home filmi için TV reklamları dönmeye devam ediyor.

Spiderman: Now Way Home ya da Türkçe adı ile Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok için artık geri sayım başladı. Marvel Sinematik Evreni'nde çoktan aralanan multiverse olaylarına daha derinlemesine gireceğimiz film için geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman daha yayınlanmıştı. Tabi bu fragmanın ardından tanıtım çalışmaları yerini TV reklamlarına bırakmış durumda.

Öncelikle haber detaylarının ve tabi ki video görüntülerinin SPOILER, yani keyif kaçırıcı olabileceğini belirtelim.  

Spider-Man: No Way Home reklamı iki önemli karakteri yan yana getiriyor

Spider-Man: No Way Home reklamı iki önemli karakteri yan yana getiriyor

Film için yayınlanan son fragmanda artık Doc Octopus dışında Lizard, Electro, Green Goblin ve Sandman gibi karakterleri de görmüştük. Yine bu fragmanda bir kapışma sonrası Doc Octopus'un yakalandığı ya da ekip ile işbirliği içerisine girdiğine dair bir sahne yer alıyordu. İşte yayınlanan yeni reklamda buna bzner yeni bir sahneye daha yer verilmiş. Bu yeni sahnede ise filmin iki önemli karakteri Doctor Strange ve Doc Octopus'u ilk defa yan yana görüyoruz.

İlgili sahnede Strange diğer örümcek Adam'dan ve tabi ki Peter Parker'dan bahsediyor. Bu aynı zamanda diğer Örümcek Adam'ın bir kez daha ifade edildiği bir sahne olarak karşımıza çıkıyor. hatırlarsanız ilk fragmanda da örümcek Adam'ı kostümle gören Octopus, onu diğeri zannederek "Hello Peter" diyordu. Yayınlanan yeni TV reklamına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 08:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider-Man: No Way Home reklamı iki önemli karakteri yan yana getiriyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×