Spider-Man oyununda diğer Avengers üyeleri yer alacak mı?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.07.2018 - 13:27
Oyunun yönetmeninden kesin bir açıklama geldi

Insomniac Games imzasını taşıyan Spider-Man oyunu için artık oldukça kısa bir süre kaldı. Hal böyle olunca oyunun bilinmeyenleri hakkında daha net açıklamalar yapıldığını da görüyoruz. işte bu netlikte bir cevap da oyunda diğer kahramanların olup olmayacağına dair sorulan soruya geldi.

Spider-Man oyununda Avengers üyeleri yer alacak mı?

Oyun duyurulduğu andan itibaren merak edilen en önemli soruların başında diğer kahramanların ya da Avengers üyelerinin oyunda yer alıp almayacağıydı. Hatta E3 2018 oynanış videolarında Avengers kulesinin ve Doctor Strange'in yer aldığı Sanctum Sanctorum binasını görmüştük. Bu detayların ortaya çıkmasından sonra oyunun Avengers evreni ile bağlantılı olacağı da açıklanmıştı. Ancak anlaşılan bu bağlantı sadece ufak göndermeler ve görseller ile olacak. Çünkü Insomniac Games'ten oyunda diğer kahramanların olmayacağına dair kesin bir açıklama geldi.

Daha önce bu konuda firmaya birçok soru yöneltilse de bu sefer ki soru direkt olarak oyunun yönetmenine sorulmuş. Bir oyun sever twitter üzerinden oyunun yönetmenliğini yapan Bryan Intihar'a "Oyunda Avengers üyelerini ya da buna benzer başka herhangi bir kahramanı görecek miyiz?" sorusunu yöneltmiş. Bu soruya kısa ve net bir cevap veren Bryan Intihar "hayır" demekle yetinmiş. Yani oyunda ufak da olsa diğer kahramanları görme şansımız oldukça düşük. Spider-Man'in 7 Eylül'de çıkacağını hatırlatalım.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 12.08.2022 21:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2018 12:13
İyice saçmaladı millet. Adamların işi gücü yok oyuna tek tek süper kahraman ekleyecekler. Bırakın da adam akıllı özgür, bağımsız bir Spider-Man olsun, Iron Man'in gölgesinde savaşan bir Spidey bıktırdı artık.
EZIO
EZIO 9.07.2018 13:47
Aynen katılıyorum eski Spiderman oyunları gibi bağımsız kendi dünyasında geçmeli . Özellikle Spiderman 3 oyunu o konuda çok iyiydi akranlık tonu da vardı yine o karanlık atmosferi de verseler keşke çok eğlencelik yerine ciddi tonda gitse oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2018 11:38
E3'de yayınlanan gazetelerde "Nelson & Murdock" reklamı vardı, çok heyecanlanmıştım "Daredevil'ı görür müyüz?" diye, yapacak bir şey yok :(
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.07.2018 00:28
demek ki E3 videosunun sonunda ki you die seslendiği kişi dost değil :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2018 21:58
tr altyazıda yok dimi tuh lanet olasıca federaller
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.07.2018 21:11
Adamın soyadı bombaymış.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider-Man oyununda diğer süper kahramanlar yer alacak mı?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×