1/3

Spider-Man

Melih Özkan
Melih Özkan 3.06.2010 - 12:31
Spider Man bu sene çykmy? en e?lenceli action-platform oyunlaryndan birisi. Oyun içinde günlerce kafa yorup zorlanaca?ynyz yerler yok ama yine de bu rehber i?inizi kolayla?tyracaktyr.
Spider Man bu sene çıkmış en eğlenceli action-platform oyunlarından birisi. Oyun içinde günlerce kafa yorup zorlanacağınız yerler yok ama yine de bu rehber işinizi kolaylaştıracaktır. Kolay gelsin.

Get to the bank:

İlk görevinizde Blackcat size yardım ediyor. Soru işareti imgelerinin üstünden geçip önünüze çıkanları temizleyin. Oku takip ederek devam edin.

Bank Aproach:

Demoyu izledikten sonra Blackcat ile konuşun ve karşi binaya atlayip bütün teröristleri haklayin. Sonra Spider kendisi bankadan içeri girecek.

Hostage Station:

İlk teröristi ve koridorun sonunda ve sağda kalanı haklayın. Devam edin ve başında iki terörist bekleyen elemanı olabildiğince hızlı kurtarın. Sağ tarafınızda aşağı sarkmış olan halatlar var. Yukarı bakarsanız havalandırma deliğini göreceksiniz. Oraya tırmanın ve kapalı odaya girin. Düğmelere sırayla basın ve açılan kapıdan çıkan elemanları temizleyin. İlerlediğinizde üç terörist ve rehineleri göreceksiniz. Hızlı bir şekilde ilkine gözükmeden diğer ikisini ağ ile etkisiz hale getirin ve en son ilk gördüğünüzü temizleyin. Diğer bölüme doğru seyirdin.

Stop the bomb:

Rehineleri hızlıca ağa sarma metodu ile kurtarın ve geniş güvenlik kapısının olduğu yere gelin. Bir önceki bölümde yaptığınız gibi kapının hemen üstündeki delikten geçin ve kapının arkasına ulaşın. İki elemanı da temizleyip rehinelerin olduğu bölüme gidin. Önce Secure Area 2 yazan düğmeye basın ve kasanın kapağını açın. Sonra rehinelerin olduğu kapıyı açıp elemanları hemen temizleyin. Rehinler kendileri kaçınca bombayı hemen sırtlayıp bir türkü çığırarak az önce açtığınız yere fırlatın ve hemen kapıyı kapayın. Diğer bölüme geçin.

Race to the Bugle:

Hızlıca oku izleyin ve önünüze çıkan elemanları mecbur kalmadıkça önemsemeden Daily Bugle a ulaşın.

Spiderman vs. Scorpion

Scorpion karşilaştiginiz ilk önemli düşman. Fazla güçlü degil ama söyleyecegim hareketleri yaparsaniz fazla zorlanmazsiniz. Önce uzaklaşin ve etrafi ararken ona bir parça ag atin ve o da aglardan kurtulmaya çalişirken hemen yanina gidip bir tekme kombosu sallayin. Onu alt edene kadar böyle devam edin. Sonra Jameson şerefsizlik yapacak ve bir sonraki bölüme geçeceksiniz.

Police Choper Chase:

Bölüm başlar başlamaz arkanizdaki polis helikopteri roketli ve daha beteri makineli tüfekle saldiriya geçiyor. Önünüze çikan polislerle ugraşmadan kaçmaya başlayin. Mümkün oldugunca çatidan çatiya saglam atişlarla geçin yoksa makineli tüfekle tanişirsiniz. Oku takip edip bölümü bitirin.

Missile Attack:

Burada yoğun roket atışlarına maruz kalacaksınız. Tahtalarla kapatılmış bölgelerden uzak durun. Örümcek hissiniz size roketler gelmeden yeri konusunda haberdar edecek. Makinelinin menzilindense zig zaglar çizerek kurtulun.

Building Top Chase:

Hızlı bir şekilde oku takip etmeye devam. Karşınıza çıkan polisleri es geçip ağ kapsüllerini toplamaya çalışın. Küp şeklindeki ağırlıkları halatlar fazla çekmiyor dikkat.

Scale The Girders:

Eğer devamlı yukarı dümdüz çıkarsanız zaten helikopter sizi vuramıyor. Daha sonra inşaat bölgesindeki boşluklardan geçerek 360 derecelik dönüşlerle helikopterin atışlarından kaçın. Vinci kullanarak bir intihar atlayışı yapın ve diğer bölüme geçin.

Police Evaded:

Diğer helikopterden kaçış görevlerini başarıyla bitirdiyseniz burada da zorlanmazsınız. Yalnızca biraz daha hızlı olun yeter.

Spider vs. Rhino:

Rhino ile biracık boğa-matador ilişkisi yaşayacaksınız. Önce sırayla elektrik tüplerinin önünde durun ve Rhino üstünüze koşunca onun üstünden zıplayın. O da arkanızdaki tüplere çarpıp şok geçirecektir. Tüpler kullanılmaz hale gelince aynı şeyi patlayıcı bidonlarla da tekrar edin.

Catch Venom:

Venom’u yakalamak için birkaç kez kaybetmek ve böylece de gideceği yerleri ezberlemeniz gerekiyor. Bu sayede kestirme bir şekilde devamlı Venom un önüne çıkabilirsiniz. Ayrıca araya kısa video girmeden Spidey Armor ı almayı unutmayın.
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×