Spider-Man'de hareket desteği yok!

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Spider-Man'de hareket desteği yok!
Haber için Onur Bal'a teşekkür ederiz.

Activision’un yaptığı açıklamaya göre, Spiderman - The Shattered Dimension'da PS3 ve Xbox 360 kullanıcılarının merakla beklediği ve bu senenin sonlarına doğru çıkacak olan Project Natal ve PS3 Move kontrolleri için destek bulunmayacak.

Spider-Man'de hareket desteği yok!

Activision’un açıklamasında, Beenox Studious’un bu kararı almasının nedeni, geliştirme aşamasında olan oyuna bu iki kontrol sistemini eklemek için geç kalındığı ve şu andan sonra geliştirme sürecine basitçe eklenemeyeceği ve eklense dahi efektif bir sonuç alınamayacağı.

Ancak yayıncı iki kontrol sistemine de uygun bir Spiderman oyununun gelecekte hazırlanabileceğini duyurdu. Ayrıca oyunun Wii versiyonunun Wii Motion özelliğini kullanacağını not düşerken kontrol sisteminin oyunun içerisinde nasıl bir etki göstereceği konusunda herhangi bir açıklamada bulunmadı...

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 23:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider-Man'de hareket desteği yok!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×