Spider-Man'de hareket desteği yok!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Spider-Man'de hareket desteği yok!
Haber için Onur Bal'a teşekkür ederiz.

Activision’un yaptığı açıklamaya göre, Spiderman - The Shattered Dimension'da PS3 ve Xbox 360 kullanıcılarının merakla beklediği ve bu senenin sonlarına doğru çıkacak olan Project Natal ve PS3 Move kontrolleri için destek bulunmayacak.

Spider-Man'de hareket desteği yok!

Activision’un açıklamasında, Beenox Studious’un bu kararı almasının nedeni, geliştirme aşamasında olan oyuna bu iki kontrol sistemini eklemek için geç kalındığı ve şu andan sonra geliştirme sürecine basitçe eklenemeyeceği ve eklense dahi efektif bir sonuç alınamayacağı.

Ancak yayıncı iki kontrol sistemine de uygun bir Spiderman oyununun gelecekte hazırlanabileceğini duyurdu. Ayrıca oyunun Wii versiyonunun Wii Motion özelliğini kullanacağını not düşerken kontrol sisteminin oyunun içerisinde nasıl bir etki göstereceği konusunda herhangi bir açıklamada bulunmadı...

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.07.2022 13:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider-Man'de hareket desteği yok!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×