Spiderman 3 için hazırlıklar başladı. Film nerelerde çekilecek?

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 19.01.2020 - 00:35
Spiderman 3 filminin prodüksiyon aşamasına girdiği belirtildiği gibi filmle ilgili bazı önemli bilgiler de ortaya çıktı.

Bir küsüp bir barışan ve her defasında gündemi fazlasıyla meşgul etmeyi başaran Sony ve Marvel, bildiğiniz gibi Spiderman 3 ve benzeri projelerde ortaklıklarına devam edecek. İşte bu ortaklığın en büyük meyvelerinden biri olan Spiderman 3 için prodüksiyon aşamasına geçildiği belirtildi. Daha da önemlisi film ile ilgili bazı bilgi ve dedikodular da gelmeye başladı.

Spiderman 3 için hazırlıklar başladı. Film nerelerde çekilecek?

Gelen haberlere göre henüz adı belli olmayan filmin çekimleri Temmuz ayında başlayacak. Lokasyon olarak Atlanta, New York, Los Angeles ve İzlanda gibi yerlerin kullanılacağı belirtiliyor. Bu noktada en çok dikkat çeken lokasyon ise tabi ki İzlanda olmuş. İzlanda daha önce Thor: Dark World filminde de lokasyon olarak tercih edilmişti. İzlanda aynı zamanda Lara Croft: Tomb Raider, Star Wars: The Force Awakens, Batman Begins, 007: Die Another Day ve Prometheus gibi önemli filmlere de ev sahipliği yapmıştı.

Filmle ilgili ortaya atılan en önemli iddia ise Kraven ile alakalı. Spiderman'in en önemli düşmanlarından biri olan Kraven'in yeni filmde boy göstereceği iddia ediliyor. Kraven'in Son Avı çizgi romanı Örümcek Adam'ın en iyi ve karanlık sayılarından biri olarak kabul ediliyor. Hayranları ise oalsı göndermeler ye da senaryo alıntıları için şimdiden heyecanlanmış durumda.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 16.10.2021 06:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2020 15:29
16. ayın ismi nedir?
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2020 11:52
Coniler önce ay sonra gün olarak farklı yazar.
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2020 23:28
Aslında 16. ay değil o. 7. ay yani temmuz.(16.07.2021)
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2020 22:22
Amerika da ay/gün/yıl şeklinde okunuyor. Biraz araştırarak yorum yaparsan sevinirim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spiderman 3 için hazırlıklar başladı. Film nerelerde çekilecek?

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×