Splash Damage yeni bir Sci-Fi oyunu üzerinde çalışıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.10.2021 - 14:17
Daha önce birçok önemli oyuna destek stüdyosu olarak görev alan Splash Damage, Sci-Fi türünde yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.

Başta Gears 5, Batman: Arkham Origing ve Halo: The Master Chief Collection gibi önemli yapımlarda destek stüdyosu olarak görev alan, multiplayer modları üzerinde çalışan ve farklı oyunlara da imza atan Splash Damage ekibi yeni bir proje üzerinde çalışıyor. Firma Sci-Fi türünde olacağı açıklanan bu yeni proje için eleman arayışlarına başladığını duyurdu.

Splash Damage yeni bir Sci-Fi oyunu üzerinde çalışıyor

Bilim kurgu temelleri üzerine kurulu bu oyun hakkında ne yazık ki henüz bir detay verilmiş değil. Oyunun sadece yapım aşamasında olduğunu ve proje için çalışan arandığını biliyoruz. Henüz erken aşamalarında olduğunu ve muhtemelen ilk videosunu bile yaklaşık bir sene sonra göreceğimizi düşünebiliriz. Oyunun çıkması ise en erken 2022 sonu, 2023 yılını bulacaktır diye tahmin ediliyor.

Firma yaptığı açıklamada ise şu ifadelere yer vermiş; "20 yıllık tarihimiz boyunca Wolfenstein, Gears of War ve Halo gibi yerleşik IP'lerle çalışmaktan büyük bir memnuniyet duyduk. Ancak Brink, Outcasters ve Dirty Bomb gibi kendimize ait başka bir dünya yaratmaya da hevesliyiz."

Splash Damage yeni bir Sci-Fi oyunu üzerinde çalışıyor

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 09:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2021 16:39
brink ve enemy territory quake wars ı da yapmıstı
Kalan Karakter : 300 Gönder
Splash Damage yeni bir Sci-Fi oyunu üzerinde çalışıyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×