Splinter Cell: Conviction

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Splinter Cell: Conviction
Eylül ayı içinde Ubisoft'un gizli projelerinin olduğu büyük bir rar dosyası yanlışlıkla açığa çıkmıştı. Bu dosya içinde firmanın yeni birçok oyununun görüntüleri, çizim ve tasarım şemaları bulunuyordu. Beşinci Splinter Cell'de bu olayla beraber duyulmuştu. Ubisoft bir süre sonra yapımı "Splinter Cell: Conviction" adıyla resmi olarak duyurdu. Splinter Cell: Conviction isminin büyük bir olasılıkla oyunun çalışma ismi adı olduğu tahmin ediliyor, yani kesin resmi adı belli değil.

Hikaye olarak Double Agent'ın bittiği yerden devam edecek. NOC yani ajan statüsü bilinmeyen Sam Fisher, FBI'dan kaçacak. Aslında yapımın konusu PSP için hazırlanan Splinter Cell: Essentials'da daha önce ortaya çıkmıştı. Conviction, Unreal 3 grafik motoru ile yapılıyor. Proje X360 ve PC'lere özel olarak çıkacak, başka platformlarda boy göstermeyecek. Online Multiplayer özelliği ve tahmini olarak Co-op'un da, Conviction içinde yer alacağı belirtiliyor. Double Agent'ta yer alan karar verme özelliği, yeni oyunda da olacak. Son Splinter Cell için çıkış tarihi belirsizliğini koruyor. Ancak söylenenlere göre yapımın ertelenmeleri de katılarak, 2008 yılı içinde piyasaya çıkacağı sanılıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2021 05:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Splinter Cell: Conviction

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×