Splinter Cell elimize gelmeden son bilgiler

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Splinter Cell elimize gelmeden son bilgiler
Açıklanan sistem gereksinimleri;

1000 MHz Pentium III / AMD Athlon işlemci
256 MB RAM
64 MB ekran kartı
8x ya da yukarısı CD/DVD sürücü
2.1GB sabit disk alanı

Bunların dışında, daha oyun elimize geçmeden açıklanan 2 adet güncelleme mevcut. Önümüzdeki birkaç gün içinde çıkacak güncellemelerden ilki oyundaki yapay zekayı (AI) düzeltecek ya da geliştirecek, ikincisi ise oyuna Anti Aliasing özelliğini ekleyecek.

Sürekli takipte olup sizi haberdar edeceğiz tabi ama uğramak isterseniz Splinter Cell forum sayfasını da favorilerinize ekleyin.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 05:03
Kalan Karakter : 300 Gönder
Splinter Cell elimize gelmeden son bilgiler

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×