Splinter Cell filminin yıldızı açıklandı!

Splinter Cell filminin yıldızı açıklandı!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 15.11.2012 - 01:11
Yeni Sam Fisher'ımıza merhabalar...
Ubisoft'un ünlü serisi Tom Clancy's Splinter Cell'in filmi için Sam Fisher'ı oynayacak aktör sonunda açıklandı. Tom Hardy, bu casusluk macerasında bizlere Sam Fisher olarak eşlik edecek. Hardy, geçtiğimiz yaz The Dark Knight Rises'da Bane adlı karakteri canlandırmıştı.

Splinter Cell filminin yıldızı açıklandı!
Ubisoft'un şu aralar sürdürdüğü Assassin's Creed filminin çalışmaları yanında, şu an Splinter Cell'in bir film stüdyosuna sahip olmadığı açıklandı. Uzun süre önce filmin fikrinin geçtiğini, fakat yeni yeni hayata geçirmeye başladıklarını açıklayan Ubisoft, Warner Bros. ve Paramount ile görüşme içerisinde olduğunu da ayrıca ekledi.

Ubisoft Motion Pictures'ın CEO'su Jean-Julien Baronnet ise, böyle bir serinin film halinde sunulacağı haberinin, şimdiden oyunun hayranları arasında konuşulmaya başlandığını söyledi.

Detayları Ubisoft açıklama yaptıkça takip edeceğiz.

Yorumlar 15
MK Okuru
MK Okuru 17.01.2021 10:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×