Splinter Cell oyunları Xbox geriye uyumluluk sistemine eklendi

 Splinter Cell oyunları Xbox  geriye uyumluluk sistemine eklendi

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 1.08.2018 - 11:30
Blacklist ve Double Agent geriye uyumluluğa eklendi

Xbox One geriye uyumluluk sistemine Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist ve Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent oyunları eklendi. Xbox one geriye uyumluluk sistemine eklenen oyunların sayısı giderek artıyor.

Splinter Cell Blacklist ve Double Agent Xbox One Geriye uyumluluk sisteminde

Tom Clancy's Splinter Double Agent 2006 yılında çıkış yapmıştı. Ubisoft'un geliştiriciliğini üstlendiği oyun, Xbox 360, PlayStation 3, Xbox, PlayStation 2, PC, Wii, GameCube, gibi bir çok farklı platforma çıkmıştı. Sevilen oyun serisinin önemli oyunlarından olan Splinter Cell Double Agent, şimdi de Xbox One geriye uyumluluk sistemiyle birlikte Xbox One'a geliyor. Tom Clancy's Splinter Blacklist ise, 20 Ağustos 2013 yılında çıkış yapmıştı. Ubisoft Toronto'nun geliştirdiği aksiyon, macera gizlilik oyunu, Xbox 360, PlayStation 3, PC ve Wii U platformlarına çıkış yapmıştı. Serinin en iyi oyunlarından biri olarak gösterilen Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, oynanış dinamikleri sebebiyle Splinter serisinin diğer oyunlarından ayrılıyor. Sam Fisher'ın yasa dışı bir suç örgütü ile olan mücadelesini anlatan oyun, çıktığı dönem itibariyle büyük beğeni toplamıştı.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 19:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
rebitek
rebitek 1.08.2018 22:41
ps3 de var ps4 de yok tekrar oynamak için sabırsızlanıyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×