Splinter Cell ve Prince of Persia, PS3'e doğru

Mahmut Saral
Mahmut Saral 9.08.2010 - 17:30
Amazon.com, trilogy listesini yayımladı
Ubisoft'un iki başarılı ve uzun soluklu serisi, bazı düzenlemeler ve HD makyajıyla birlikte PS3'e gelebilir. Online satış sitelerinden Amazon.com'un Fransa ayağı, Prince of Persia ve Splinter Cell üçlemelerinin HD olarak bu yılın kasım ayında PS3 için satışa sunulacağını belirtti. Bu gelişme karşısında Ubisoft'tan henüz bir açıklama gelmiş değil.

Splinter Cell ve Prince of Persia, PS3'e doğru
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:52
Kalan Karakter : 300 Gönder
Splinter Cell ve Prince of Persia, PS3'e doğru

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×