Spotify abonelik ücretlerine zam geldi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 1.02.2023 - 16:14
Fiyat artışı yapan firmalar arasında Spotify da katıldı. Spotify abonelik ücretlerine Türkiye'de zam geldi.

Enflasyon sebebi ile son dönemde birçok firmanın ülkemizdeki servislerine ve ürünlerine zam yapmaya devam ettiğini görüyoruz. Son olarak Netflix abonelik ücretlerine zam gelmiş ve firma son bir yılda üç kez fiyat artışına imza atmıştı. Bu sefer de en çok kullanılan müzik ve podcast servislerinden biri olan Spotify abnelik ücretlerine zam geldi. Firma Türkiye'deki tüm abonelik paketlerine %40 oranında zam yaptı.

Spotify abonelik ücretlerine zam

Servise yeni abone olacak kullanıcılar şu anda zamlı fiyat seçenekleri ile karşılaşıyorlar. Mevcut kullanıcılar için bu zam yansımalarının ne zaman olacağına dair bir açıklama ise henüz yapılmadı. Üç aylık ve yıllık olarak abonelik alan kullanıcıların bu zamdan ekilenmeme ihtimalleri bulunuyor. Yine de Spotify'ın mevcut abonelerine bir mail ile bilgilendirme yapması bekleniyor diyebiliriz.

Bugün itibari ile yapılan zamlara baktığımızda ise Öğrenci hesaplarından tutun da Aile hesaplarına kadar tüm aboneliklere benzer oranda fiyat artışı yapıldığını görüyoruz. Daha önce 10.49 TL olan öğrenci aboneliği 14.99 TL'ye, 20.99 TL olan Bireysel abonelikler 29.99 TL'ye, 27.99 TL olan abonelikler 39.99 TL'ye ve son olarak 34.99 TL olan Aile paketi ise 49.99 TL'ye çıkarılmış durumda.

Spotify abonelik ücretlerine zam geldi


Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 18:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.02.2023 21:22
Mp3'den devam.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 21:23
Hala ucuz hala uygun, ayda 2 dolar veremeyen de müzik felan dinlemesin bir zahmet.
Spotify abonelik ücretlerine zam geldi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×