Spotify Xbox One'a gelebilir

Spotify Xbox One'a gelebilir

Furkan Güler
Furkan Güler 5.08.2017 - 22:53
Başarılı müzik dinleme uygulaması bu sefer Xbox One platformları için çıkacak.
Dünyanın en çok tercih edilen çevrimiçi müzik dinleme platformu Spotify, söylentilere göre Xbox One platformları için de gelebilir. Hali hazırda PlayStation 3 ve PlayStation 4 platformlarında bulunan başarılı uygulama, konsol oyuncuları tarafından büyük bir ilgi ile karşılanıyordu. Reddit forumlarında çıkan söylentinin kaynağı, Microsoft'un tepe programcılarından Larry Hryb'a dayanıyor.

Başarılı yazılımcı, kendi Xbox hesabından Spotify uygulamasını test ederken yakalanmış. Diğer bir yandan Xbox'a ve Microsoft'a yakın haber kaynakları ise Spotify'ın Xbox One platformları için kesinlikle geleceğine inanıyor. Hali hazırda test aşamasında olan uygulamanın tam sürümü, muhtemelen ilerleyen yazılım güncelleştirmeleri ile birlikte konsola eklenecektir.

Spotify Xbox One'a gelebilir
Tüm bunların yanında Xbox One X ile birlikte Xbox One arayüzünün daha kullanışlu bir hale getireleceği söyleniyor. Sony'e göre yazılım tarafında oldukça yetenekli mühendislere sahip olan Microsoft, şüphesiz yazılım gücü bakımından Xbox'a diğer platformların aksine daha özel bir destek sağlıyordur. Yıllardır Windows platformları sayesinde gelen tecrübeyi en iyi şekilde Xbox One'a yansıttıklarını söyleyen Microsoft, günden güne Xbox One'ın arayüzü için yeni formüller denediklerinin altını her defasında çiziyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 18:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×