Square Enix "Project X" peşinde

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 5.04.2011 - 14:18
Firmanın güncellenen profili kafalarda sorular oluşturdu
İnternetten sızan bazı bilgiler doğrultusunda etrafta Square Enix'in yeni bir oyunun hazırlığı aşamasında olduğu dedikodusu dolaşıyor.

Bir NeoGaf kullanıcısı, Square Enix'in yöneticisi Nobu Tanaka'nın profilinin güncellendiğini ve profilinde artık üç adet projede imzasının olduğunu yazdığını belirtti.

Profilde yazan ilk iki oyun Gas Powered Games tarafından geliştirilen Supreme Commander 2 ve Obsidian'ın Dungeon Siege 3'ü.

Square Enix "Project X" peşinde
Üçüncü referans ise sadece "Project X" olarak belirtilmiş.

Yine aynı kaynak bu haberi yine bir Square Enix çalışanı olan yapımcı David Hoffman'a da bağladı. Nitekim Hoffman'ın profilinde de "Üç geliştirme anlaşması gerçekleştirildi" şeklinde bir not bulunuyor.

Hemen ardından ise Hoffman bu anlaşmaları "Supreme Commander 2, Supreme Commander 2 DLC ve Dungeon Siege 3 olarak sıralamış.

Square Enix'in bir süredir batılı bir bağımsız stüdyo ile anlaştığı da etrafta dolaşan söylentiler arasında. Bazılarına göre ise bahsedilen Project X, Dungeon Siege 3'ün ta kendisi.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
Square Enix "Project X" peşinde

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×