Square Enix ile dedektifçilik oynayalım

Ceyda Doğan
Ceyda Doğan 19.02.2013 - 17:02
Murdered: Soul Suspect
Square Enix ve Eidos Interactive'i bir araya getiren Murdered: Soul Suspect, bu yıl içerisinde bizlerle buluşacak. Muhtemelen aksiyon türünde piyasaya çıkacak olan Murdered: Soul Suspect, başarılı bir dedektif oyunu olma yolunda ilerliyor gibi duruyor. Son yayımlanan videosundan sonra merakımızın arttığını belirtmek zorundayız. Xbox 360, PS3 ve PC platformlarında piyasaya çıkacak olan Murdered: Soul Suspect'in tanıtım videosuyla sizi baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Square Enix ile dedektifçilik oynayalım

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 8.06.2023 03:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
Square Enix ile dedektifçilik oynayalım

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×