Square Enix oyunları, GeForce Now sistemine geri döndü

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.06.2020 - 12:23
Square Enix oyunlarının GeForce Now sistemine geri döndüğünü duyurulduğu gibi bu hafta sisteme eklenen yeni oyunların listesini de paylaşıldı.

Ünlü yayıncı Square Enix, bu hafta en iyi 14 PC oyunu ile GeForce NOW’a geri dönüyor. GeForce NOW üyeleri; BATTALION 1944 veya Boundless’ta çok oyunculu aksiyonun içine girebilecek, Deus Ex: Human Revolution ve devam oyunu Deus Ex: Mankind Divided'da geleceği keşfedebilecek, Lara Croft ile birlikte Shadow of the Tomb Raider’ı #RTXON olarak deneyimlemeye ek olarak serinin diğer oyunlarını da oynayabilecek.

Square Enix oyunları, GeForce Now sistemine geri döndü

NVIDIA’dan yapılan açıklamada Square Enix’in GeForce NOW’a tekrar dahil olmasından duyulan heyecan ifade edildi ve geri dönen bu 14 oyuna Steam kütüphanelerinde sahip olanların Perşembe gününden itibaren anında erişilebileceği belirtildi.

NVIDIA Highlights ile Hiçbir Şeyi Kaçırmayın

NVIDIA geçen haftadan itibaren oyunlardaki unutulmaz anları otomatik olarak algılayıp kaydedebilen bulut sunucuları üzerinden akıllı desen ve görüntü tanıma özelliğini GeForce NOW üyelerine sunmaya başladı. NVIDIA Highlights'ın bu genişleme paketi önümüzdeki haftalarda daha fazla kullanıcıya sunulacak. Ayrıca şirket, bu özelliği daha fazla oyunla genişletiyor. Highlights özelliği bu hafta yapılan güncellemeyle Psyonix’in futbol ve yarış odaklı heyecan dolu oyunu Rocket League’e ekleniyor. Bu sayede GeForce NOW üyeleri oyunun en iyi anlarının her zaman kaydedildiğinden emin olacak.

Rocket League, gittikçe büyüyen Highlights özelliğine sahip oyunlar listesine katılıyor. Bu özelliğe sahip oyunların tam listesini burada bulabilirsiniz. Sırada hangi oyunların destek alacağını ve macOS desteğinin ne zaman geleceğini öğrenmek için şirketi takip edebilirsiniz.

GeForce NOW’da Oyuna Hazır

NVIDIA, GeForce NOW üyelerine verdiği sisteme her hafta daha fazla oyun ekleme sözünü tutmaya devam ediyor. Şirket, her perşembe düzenli olarak paylaştığı “GeForce NOW’da Oyuna Hazır” güncellemesini yayınladı.

Square Enix oyunları, GeForce Now sistemine geri döndü

GeForce NOW üzerinden oyunu başlattığınız anda oynamaya başlayabilirsiniz ve bu da her zaman “GeForce NOW’da Oyuna Hazır” olmak anlamına geliyor. NVIDIA, bütün oyun güncellemelerini ve yamalarını yöneterek oyun deneyimini bulut oyunculuğu için optimize ediyor ve Game Ready Driver performans iyileştirmeleriyle geliştiriyor. Ek olarak da eğer bir oyun RTX destekliyorsa o oyunu muhteşem ışın izlemeli grafiklerle oynayabiliyorsunuz. Bu hafta paylaşılan güncelleme Square Enix’in 14 oyununu ve Hardspace: Shipbreaker gibi yeni yayınlanan toplam 21 oyunu içeriyor.

Ayrıca NVIDIA, Epic Game Store’un her hafta ücretsiz yayınladığı The Escapists 2 gibi oyunları da GeForce NOW’a eklemek için çalışıyor. Yeni eklenen oyunları kaçırmamak için NVIDIA’nın her Perşembe yayınladığı güncellemeleri takip edebilirsiniz. Perşembe günleri yayınlanan GeForce NOW’da Oyuna Hazır güncellemesiyle açıklanan oyunların tam listesi şu şekilde (oyunlar sistemde 23.00’dan sonra aktif olacak);

GeForce NOW’a geri dönen oyunlar:

BATTALION 1944

Boundless

Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut

Deus Ex: Mankind Divided

Just Cause 3

Just Cause 4

Life is Strange

Life Is Strange 2

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Sleeping Dogs: Definitive Edition

Supreme Commander: Forged Alliance

The Awesome Adventures of Captain Spirit

Tomb Raider

GeForce NOW’a yeni eklenen oyunlar:

Hardspace: Shipbreaker (Steam’de yeni yayınlanan oyun – 16.06)

Automation - The Car Company Tycoon Game

Paladins (Epic Games Store)

Power of Seasons

SAMURAI SHODOWN NEOGEO COLLECTION (Epic)

Satisfactory (Epic)

SMITE (Epic)

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 20.09.2021 22:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.06.2020 18:37
Bu haberi bekliyordum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Square Enix oyunları, GeForce Now sistemine geri döndü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×