Square Enix'den PC'ye özel!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Square Enix'den PC'ye özel!

         Dünyanın en önemli oyun yapımcılarından olan Squre Enix, batı pazarına odaklı geliştirdiği ilk oyunu "Order of War'u" duyurdu. İkinci Dünya Savaşı konulu bir yapım olan oyunun, bu yılın sonbahar aylarında çıkması bekleniyor.

         Daha önceki hiçbir WWII strateji yapımında görülmediği kadar sinematik bir anlatım barındıracağı söylenen yapımda; tankçı ve topçu olabileceğimiz gibi, ayrıca uçakları da kullanabileceğimiz tüm bölümleri ile, tamamiyle bir orduyu kontrol edebileceğiz. "Order of War" tek kişilik senaryosunda, 1944 yılındaki önemli gelişmeleri konu alan 2 farklı "campaign" moduna yer verecek. Amerikalılar batı cephesinde Almanlar ile, Almanlar da doğu cephasinde Ruslar ile savaşacaklar.

         Son bir not olarak da, "Order of War'un" PC'ye özel olarak hazırlandığını belirtelim. Projenin arkasındaki isim Square Enix olunca, biz de heyecanlanmadan yapamıyoruz.

KAYNAK
Square Enix'den PC'ye özel!
n4g.com


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.04.2021 03:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Square Enix'den PC'ye özel!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×