Square Enix'in yeni oyunu

Sami Türk
Sami Türk 3.06.2010 - 12:31
Square Enix'in yeni oyunu


Bildiğiniz gibi cavia’daki geliştiriciler (Resident Evil: The Umbrella Chronicles, Bullet Witch) Square Enix’in siparişi üzerine şu an PlayStation 3 ve X360 için çıkacak aksiyon oyunu Nier üzerinde çalışıyorlar. Fakat bugün Famitsu’da Nier Gestalt adında Xbox 360 için bir oyun duyurulup bazı
Square Enix'in yeni oyunu
resimler yayımlandı.

Ayrıca yapılan ilanda şu cümle yer alıyor: “Beyond revenge lies crazed desperation.” (İntikamın ardında çılgın çaresizlik yatar.)

Bu duyuruda şaşırtıcı olan Nier Gestalt’ın sadece Xbox 360 için çıkacak gibi görünmesi. Diğer taraftan Nier REplicant isminde ikinci bir oyun daha olacak. Göründüğü kadarıyla bu, Gestalt’la bağıntılı olup multiplatform çıkacak. Fakat bununla ilgili detay verilmedi.

Nier Gestalt Japonya’da 2010’da çıkacak. Birçok kesim oyunun Japonya’daki isminin bu olduğunu ve diğer bölgelerde önceden olduğu gibi Nier ismiyle yayımlanacağını söylüyor. Detaylar önümüzdeki hafta gelecek.

KAYNAK
Square Enix'in yeni oyunu
gamezone.de

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 3.07.2022 12:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
Square Enix'in yeni oyunu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×