Square Enix'te kan kaybı

Square Enix'te kan kaybı

Berkant Jeff Akarcan
Berkant Jeff Akarcan 17.12.2012 - 09:54
Los Angeles ofisinde işten çıkarmalar başladı
Tomb Raider ve Hitman serilerinin yayıncısı Square Enix'le ilgili son günlerde haber bitmiyor. Dün gelen yeni Luminious motorunun etkileyici videosundan sonra bugün üzücü bir haber aldık.

Square Enix'te kan kaybı
Massively sitesine yaptığı açıklamada, Halkla İlişkiler Yöneticisi Riley Brennan, Los Angeles ofisinde kemer sıkıldığını söyledi. Şirketin efektif çalışmaya devam edebilmesi için yapıldığı söylenen işten çıkarmaların kaç kişiyi etkilediğini bimiyoruz.

Bunun kendileri için oldukça zor bir karar olduğunu belirten Brennan, eski ekip arkadaşları için en iyisini dilediklerini söyledi.

Ancak endişelendiğimiz gibi bu işten çıkarmalar hiçbir oyunu etkilemeyecek, özellikle de Los Angeles ofisinin üzerinde çalıştığı Final Fantasy MMO'su Final Fantasy XIV: A Realm Reborn'u.

Bu sene Ağustos ayında Square Enix, 26 milyon dolar zarar açıklamıştı.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 02:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×