SSX Deadly Descents duyuruldu!

Emre Günen
Emre Günen 12.12.2010 - 11:18
Adrenalin yüklemeye devam
Adrenalin ve heyecanın bir an olsun eksik olmadığı SSX macerasına geri dönmenin vakti geldi. Konsol oyuncularının büyük heyecanla oynadığı ve yeni bölümünü de iple çektiği SSX serisi nihayet yeni bölümüne kavuşuyor.

VGA 2010 çerçevesinde, resmen duyurulan SSX Deadly Descent için bir de video yayımlandı.


Videodan anladığımız kadarıyla SSX Deadly Descent'te hiç olmadığı kadar adrenalin yüklü sahneler bizi bekliyor olacak. Henüz resmi bir açıklama gelmemiş olsa da SSX Deadly Descent'in önümüzdeki sene, yeni nesil konsollara çıkması planlanıyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 14:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
SSX Deadly Descents duyuruldu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×