SSX Deadly Descents için yeni detaylar

Emre Günen
Emre Günen 13.12.2010 - 12:20
Resmi site güncellendi, detaylar belli olmaya başladı.
Damarlara heyecan enjekte eden oyunların başında gelen SSX'in yeni bölümünün yapıldığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Sadece konsollar için hazırlanan SSX Deadly Descent'in ilk videosunun ardından, resmi sitesine yeni detaylar eklendi.

SSX Deadly Descents için yeni detaylar
Açıklamaya göre yeni bölümde, aksiyon dozajı iyice artıyor ve insanoğlunun, dağlara karşı veridiği mücadele konu alınıyor. Dünya üzerindeki en tehlikeli ve heybetli dağlarda çılgın hareketler yapacak olan kahramanlarımız, doğa anaya resmen meydan okuyacak.

Himaya Dağları'nın heybetli görünümünü sergileyecek olan SSX Deadly Descent, -50 gibi inanılmaz soğuklarda geçen bir oyun olacak. Son olarak, resmi sitedeki açıklamalar içinde görsel yönden de çok iddialı oldukları belirtiliyor.

Bakalım yapımcı firma, bu iddialarını gerçeğe çevirebilecek mi?

Çıkış tarihi hakkında resmi bir bilgi yok, ama SSX Deadly Descent'in önümüzdeki sene, yeni nesil konsollara çıkması planlanıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 13:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
SSX Deadly Descents için yeni detaylar

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×