SSX Deadly Descents için yeni detaylar

Emre Günen
Emre Günen 13.12.2010 - 12:20
Resmi site güncellendi, detaylar belli olmaya başladı.
Damarlara heyecan enjekte eden oyunların başında gelen SSX'in yeni bölümünün yapıldığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Sadece konsollar için hazırlanan SSX Deadly Descent'in ilk videosunun ardından, resmi sitesine yeni detaylar eklendi.

SSX Deadly Descents için yeni detaylar
Açıklamaya göre yeni bölümde, aksiyon dozajı iyice artıyor ve insanoğlunun, dağlara karşı veridiği mücadele konu alınıyor. Dünya üzerindeki en tehlikeli ve heybetli dağlarda çılgın hareketler yapacak olan kahramanlarımız, doğa anaya resmen meydan okuyacak.

Himaya Dağları'nın heybetli görünümünü sergileyecek olan SSX Deadly Descent, -50 gibi inanılmaz soğuklarda geçen bir oyun olacak. Son olarak, resmi sitedeki açıklamalar içinde görsel yönden de çok iddialı oldukları belirtiliyor.

Bakalım yapımcı firma, bu iddialarını gerçeğe çevirebilecek mi?

Çıkış tarihi hakkında resmi bir bilgi yok, ama SSX Deadly Descent'in önümüzdeki sene, yeni nesil konsollara çıkması planlanıyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
SSX Deadly Descents için yeni detaylar

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×