SSX demo çıktı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 22.02.2012 - 14:50
Farklı parkurlar ve daha fazla yarış
Basın bültenidir.

EA SPORTS SSX’in merakla beklenen demosunu Avrupa’da Xbox LIVE ve PlayStation Network üzerinden yayınlandığını duyurdu. Demoda oyuncuların oynayabilecekleri iki parkur bulunuyor: Rockies’teki yarış etkinliği ve Yeni Zelanda’daki teknik etkinliği. Online özellikleri destekleyen demoda, oyuncular SSX ana oyun modu olan Explore modunda karşılaşacakları rekabetin de örneğini görebilecekler. Demo 20 Mart 2012 tarihine kadar indirilebilecek. Aralarında IGN ve Videogamer.com gibi sitelerin de bulunduğu “2012’nin En Çok Beklenen Oyunu” listesine girmiş olan SSX, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 2 Mart’ta piyasaya çıkacak.
 
SSX demo çıktı
Oyunun tam versiyonundaki Explore modu deneyimini taklit eden demoda oyuncular yarış zamanlarını ve teknik puanlarını yolladıkça bunlar SSX sunucusuna hayalet olarak kaydedilecekler. Bu hayaletler oyuncuların kayarken izledikleri çizgiden, gerçekleştirdikleri teknik hareketlere kadar her şeyi bire bir yansıtacak. Oyuncular arkadaşlarının hayaletlerine meydan okuyabilecek veya konsollarının başında değilken kendi hayaletlerinin galibiyet ve mağlubiyet toplamasına izin verebilecekler.
 
SSX için online modları hazırlarken insanların yoğun hayatlarını da göz önüne aldıklarını belirten SSX Kreatif Direktörü Todd Batty, “Her an sizinle birlikte online oynayacak bir arkadaş bulamama sorununu çözecek bir şeyler tasarlamayı istedik. Arkadaşlarınızın yaptığı zaman ve puanlara karşı istediğiniz zaman yarışabilmenizi sağlayan Explore oyun modu bu anlayışın bir parçası. Online tasarımımızın diğer parçası olan Global Events ise her an gerçek insanlara karşı mücadele edeceğiniz gerçek zamanlı turnuvalar sunma fikrine dayanıyor, ama bunlara da dilediğiniz gibi katılıp çıkabiliyorsunuz. Sanıyoruz ki oyuncular SSX’i ellerine aldıklarında, bu klasik seriye verdiğimiz modern yönü oldukça beğenecekler" diye konuştu.

Tüm zamanların en başarılı arcade serilerinden biri olan SSX’in modernleştirilmiş halinde oyuncular dünyanın tanınmış bölgelerinde seriye ün kazandıran eğlenceli ve adrenalin dolu oynanışı tecrübe edebilecekler. NASA’dan alınan topografik uydu verilerini kullanan SSX oyunculara keşfetmeleri için devasa bir dünya sunuyor. Dokuz geniş bölgede geçen SSX’te oyuncular dev dağlardan aşağı kayarken birbirleriyle yarışacak, teknik hareketler yapacak ve hayatta kalmaya çalışacaklar. Ayrıca Explore, Global Events ve RiderNet –SSX öneri motoru – ile geliştirilen online özellikler tüm oyunculara hitap eden sosyal rekabet ortamı hazırlarken, oyuncuların lobi veya bekleme süresi olmaksızın arkadaşlarıyla eğlenceli ve kolay biçimde yarışmalarını sağlayacak.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 11:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
SSX demo çıktı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×