SSX Mart'a ertelendi

Burçin Yılmaz
Burçin Yılmaz 22.12.2011 - 14:50
Oyun içi ilk video yayında
EA, SSX'in çıkış tarihinin ertelenme duyurusunun yanı sıra, ilk oyun içi oynanış videosunu da yayınladı.

Daha önce Amerika'da 14 Şubat'ta, Avrupa'da ise 17 Şubat'ta çıkması beklenen SSX'in yeni çıkış tarihleri Amerika'da 28 Şubat, Avrupa'da ise 2 Mart olarak belirlendi.

SSX Mart'a ertelendi
Yapımcı Todd Batty gecikmenin nedeninin geliştirici takımın oyuna birkaç ekleme yapmak istemesinden kaynaklandığını söyledi.

Batty, 10 yıldan fazladır oyun yapımcısı olduğunu ve son aşamaya geldiklerinde takımın biraz daha zaman istemediği tek bir projeyle bile karşılaşmadığını belirterek, "Oyuna başladığınız ilk birkaç saat içinde küçük detaylar dikkatinizi çekmeyebilir ancak günler, haftalar, aylar sonra değeri anlaşılır" dedi.SSX'in de bu nedenle zaman aldığını belirten Batty, Tricky ve SSX3'ün zamanın en iyi oyunları arasında olmasının bir nedeni olduğunu ve bugün bile popülerliğini koruduğunu söyledi. Amaçlarının ise bu mirası yaşatabilecek yeni bir SSX oyunu çıkarmak olduğunu açıkladı.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 03:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
SSX Mart'a ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×