SSX Mart'a ertelendi

Burçin Yılmaz
Burçin Yılmaz 22.12.2011 - 14:50
Oyun içi ilk video yayında
EA, SSX'in çıkış tarihinin ertelenme duyurusunun yanı sıra, ilk oyun içi oynanış videosunu da yayınladı.

Daha önce Amerika'da 14 Şubat'ta, Avrupa'da ise 17 Şubat'ta çıkması beklenen SSX'in yeni çıkış tarihleri Amerika'da 28 Şubat, Avrupa'da ise 2 Mart olarak belirlendi.

SSX Mart'a ertelendi
Yapımcı Todd Batty gecikmenin nedeninin geliştirici takımın oyuna birkaç ekleme yapmak istemesinden kaynaklandığını söyledi.

Batty, 10 yıldan fazladır oyun yapımcısı olduğunu ve son aşamaya geldiklerinde takımın biraz daha zaman istemediği tek bir projeyle bile karşılaşmadığını belirterek, "Oyuna başladığınız ilk birkaç saat içinde küçük detaylar dikkatinizi çekmeyebilir ancak günler, haftalar, aylar sonra değeri anlaşılır" dedi.SSX'in de bu nedenle zaman aldığını belirten Batty, Tricky ve SSX3'ün zamanın en iyi oyunları arasında olmasının bir nedeni olduğunu ve bugün bile popülerliğini koruduğunu söyledi. Amaçlarının ise bu mirası yaşatabilecek yeni bir SSX oyunu çıkarmak olduğunu açıkladı.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 10:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
SSX Mart'a ertelendi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×