SSX sizi gerçekliğe davet ediyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 20.10.2011 - 04:58
Dağlara taşlara!
EA Sports ve NASA'nın ortak çalışması ise dünya çapındaki ünlü dağ ve zeminlerin topografik taramaları yapılmış ve yeni SSX oyunu için hazır edilmişti. İşte, yeni yayımlanan yapımcı günlüğü sayesinde gerçeğini aratmayan manzaraları ile Himalayalar, Alaska ve Sibirya sizlerle beraber. SSX, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Ocak ayında bizlerle beraber olacak. Yapımcı günlüğünü, inanılmaz görüntüler eşliğinde, aşağıdan izlemeniz mümkün.


Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 02:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
SSX sizi gerçekliğe davet ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×