SSX videosu sizi gerçekliğe davet ediyor

Burçin Aygün
Burçin Aygün 30.09.2011 - 10:31
Hazır mısınız?
Açık konuşalım Birghton'ın davul ve bass şovu en son çıkan SSX videosu yanında sönük kalır zira oyunun fragmanı oldukça sağlam. Video Patagonia dağlarının tepelerinden, ağaçlı Rockie'ye, oradan da Antartika buzullarına kadar gidip, geri dönüyor. SSX, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Ocak 2012'de EA Sports'un Blur'dan sonraki sessizliğini bozacak olan yapım olarak geliyor. Bu leziz videoyu aşağıdan izlemeniz mümkün.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 02:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
SSX videosu sizi gerçekliğe davet ediyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×