SSX'e oynanış videosu

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 26.12.2011 - 14:38
Hazır kış da gelmişken
EA Canada'nın geliştirilen yeni snowboard oyunu SSX'in ne kadar adrenalin ve heyecan dolu olduğunu tahmin edebiliyoruz ancak yine de adam gibi görmekte bir fayda var. İşte yeni videomuz da bize bu olanağı sağlıyor.

First Look Gameplay Teaser adındaki 2,5 dakikalık bu video sayesinde oyunu hem grafiklerini hem de mekaniklerini yakından tanıma fırsatı elde ediyoruz.

SSX, 2 Mart 2012'de PS3 ve Xbox 360'a çıkacak.

İyi seyirler.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 02:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
SSX'e oynanış videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×