Stan Lee, Marvel's Avengers oyununun geliştirme sürecinde yer almış

Stan Lee, Marvel's Avengers oyununun geliştirme sürecinde yer almış

Furkan Güler
Furkan Güler 5.11.2019 - 14:11
Oyunun hikayesi beklediğimizden iyi olabilir.

Geride bıraktığımız E3 2019 fuarında gösterilen Marvel's Avengers, büyük bir bekleyişe son noktayı koydu. Uzun bir süredir geliştirme aşamasında olan oyunla alakalı ortaya yeni bir bilgi daha çıktı. Crystal Dynamics ve Eidos Montréal tarafından geliştirilen oyun hakkında çıkan yeni bilgiye göre oyunun geliştirme sürecine Stan Lee de dahil edilmiş. Vefat etmeden önce oyunla alakalı danışmanlık yapan Stan Lee'nin, oyunun hikayesine katkı yaptığı belirtiliyor.

Stan Lee, Marvel's Avengers oyununun geliştirme sürecinde yer almış

Oyunun hikayesinin gidişatının oluşmasında katkı sağlayan usta çizgi roman yazarını muhtemelen oyunda da göreceğiz.

Stan Lee kimdir?

Stan Lee (28 Aralık 1922, New York - 12 Kasım 2018, Los Angeles), Amerikalı çizgi roman yazarıdır. Spider Man, Fantastik Dörtlü, X-Men, Daredevil, Hulk ve Iron Man süperkahraman karakterlerini yaratmıştır.

Stanley Martin Lieber 1922'de New York'ta doğdu. Ailesi maddi sorunlar çekiyordu. Okulu bıraktıktan sonra çizgi roman yayınlama şirketi Timely'de çalışmaya başladı. İlk hikâyesi 1942 yılında Kaptan Amerika hakkındaydı. Stan Martin, S.T. Anley gibi farklı isimler altında yazılar yazdı fakat Stan Lee'yi seçti. Timely, ismini Marvel Comics olarak değiştirdi. Stan Lee yeni karakterler yaratmaya devam etti. Fantastik Dörtlü'yü 1961 yılında yarattı ve bunu Hulk takip etti. Bir yıl sonra ise Örümcek Adam'ı yayınladı. Daredevil ise 1964'te ortaya çıktı. Tüm bu karakterler Stan Lee'yi çok başarılı kıldı.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 18:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2019 17:05
Günaydın furkan :) daha yenimi öğrendin bunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.11.2019 15:56
Rip qanqa.. Üşüyoruz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×