Stan Lee'nin parasını çalıp ev aldı

Stan Lee'nin parasını çalıp ev aldı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 5.01.2018 - 13:24
Stan Lee'nin parasını çalıp Hollywood'dan ev aldı

Marvel evreninin babası Stan Lee, geçtiğimiz hafta çek sahtekarlığının hedefi oldu. Beverly Hills dedektifleri Stan Lee'nin hesabından çalınan $300,000 hakkında soruşturma başlattı. 95 yaşındaki Stan Lee'nin yardımına koşan dedektifler bu olayın içeriden bir kişi tarafından yapıldığı düşünülüyor. Stan Lee ise bu çekleri kendisinin imzalamadığından emin.

Stan Lee'nin parasını çalıp Hollywood'dan ev aldı

TMZ tarafından ortaya çıkan yeni bilgilere göre ise dolandırıcı kişi ya da kişiler, Stan Lee'den toplamda $850,000 dolar çalarak West Hollywood bölgesinden bir ev satın almış . Tabi bu paranın hesaptan alınması ve yapılan satın alım Lee veya finansal ekibi tarafından onaylanmadı. Bu yüzden de bu dolandırıcılığın Stan Lee'yi kişisel olarak tanıyan bir tarafından yapıldığı düşünülüyor . Son olarak Stan Lee adına yazılan $300,000'lık sahte çek, Lee'nin banka hesabından "burs" olarak çekilmiş ve Lee'nin derneği olan Hands of Respect için yazılmış. Çalınan para Stan Lee'nin doğum gününden bir gün sonra, yani 29 Aralık'ta gerçekleşmiş. Los Angeles polisinin soruşturması devam etmekte.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 00:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2018 13:45
ee ne olacak,milyon dolarları var gitsin 3-5 birşey eksilme olmayacak bile gelmiş 90 yaşına dede hala para peşinde koşuyor sanki taş taşıdıda kazandı o parayı ömür boyu sürünerek
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2018 16:23
senin 90 tl'en olsa 3-5 tl'ni çalsalar yine peşinden koşardın :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.01.2018 13:34
LAPD çözer bu işi. Dear friends, sizlerde dikkatli olun, eğer benzer bir durumla karşılaşırsanız, 911'i arayıp yardım talep edin. FBI siz daha telefonunuzu kapatmadan kapınızda bitiverir. God bless america!
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×