Star Citizen Modern Konsollarda Yapılamaz

Star Citizen Modern Konsollarda Yapılamaz

Mert Günhan
Mert Günhan 5.11.2012 - 11:17
Chris Roberts sert konuştu
Ars Technica ile son projesi "Star Citizen" ile ilgili konuşan Chris Roberts, modern konsolların Star Citizen'ı kaldıracak kapasiteye sahip olmadığını açıkladı.
Star Citizen Modern Konsollarda Yapılamaz
Roberts projenin gelecek jenerasyon konsollar için üretilebileceğini fakat günümüzün güçlü bilgisayarlarının zaten gelecek jenerasyon konsollarının seviyesinde olduğundan bahsetti.

Roberts PC oyuncularının makinalarını kapasitelerinin sonuna kadar kullanmayı sevdiklerini, kendisinin güçlü bir PC'ye sahip olduğunu, fakat konsoldan PC'ye port edilen oyunlarda konsolları tercih ettiğini açıkladı.

"Bilgisayarımın gücünden faydalanamayan hatalarla dolu portları sevmiyorum" diyen Roberts, uzay simülasyonlarının hep PC'ler için üretilecek bir tür olduğunu söyledi.

Freelancer, Wing Commander gibi efsanelerin yaratıcı ismi olan Roberts, Star Citizen projesini Kickstarter ve kendi kampanyası ile finanse ederek iki haftada 3.8 milyon dolar toplamıştı.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 13:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×