Star Citizen'ın son sürümünden harika ekran görüntüleri geldi

Star Citizen'ın son sürümünden harika ekran görüntüleri geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 27.12.2017 - 14:28
Oyunun Alpha 3.0 sürümünden kotanızı bitirecek 4K ekran görüntüleri.

Star Citizen geliştiricileri şu anda Alpha 3.0 sürümüne geçişini kutlarken yabancı bir oyuncu oyun içi ekran görüntülerinden oluşan muazzam bir albüm hazırladı. Dsogaming sitesinde yayınlanan ekran görüntüleri, Star Citizen'ın Alpha 3.0 sürümüne erişemeyen oyuncuları fazlasıyla memnun edecektir. Şu anda oyuncuların en çok beklediği oyunlar arasında giren Star Citizen, devasa dünyası ve detay seviyesi sayesinde tüm oyunculara yeni birer ekran kartı almaya zorluyor.

Star Citizen için yayınlanan yeni ekran görüntüleri harika

Alpha 3.0 sürümünü oyuna bağış yapan tüm oyunculara açan geliştiriciler daha öncesinde bu sürümü sadece özel bağışçılara açmıştı. Yeni sürümde gemi kullanımında detay seviyesini yükselten geliştirici ekip, oyunun ticaret mekaniği için de değişiklikler yapıldığını belirtiyor. Gerçekçi animasyonları sayesinde uzay simülasyonu klasmanında rakiplerinin önüne geçen Star Citizen'ın bağış miktarı ise 175 milyon dolara yaklaşmış durumda. Yaklaşık 2 milyon oyuncunun bağış yaptığı oyun her geçen gün yeni özelliklere sahip oluyor.

Oyunun sonunu bir türlü getiremeyen geliştiricilerin, Star Citizen'ın en geç 2 sene içerisinde tamamlayacağı tahmin edilmekte. Son olarak ekran görüntülerinin kotanızı sömüreceğini belirtelim.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 11:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2017 18:36
3.0 güncellemesi ile 1080 ti ile 10 fpsden aşağı performansta oynuyorum. Bottleneck var evet işlemcim i7 3770k ancak güncelleme öncesi en azından 30 fps averaj oynardım. Optimizasyon konusunda Ark Survival Evolved'tan daha berbat şu anda.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.12.2017 00:59
"ekran görüntüleri, Star Citizen'ın Alpha 3.0 sürümüne erişemeyen oyuncuları fazlasıyla memnun edecektir."

Evet çok memnun etti, oynamama bile gerek kalmadı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×