Star Citizen'ın yeni gemileri ve araçları fragmanlar eşliğinde tanıtıldı

Star Citizen'ın yeni gemileri ve araçları fragmanlar eşliğinde tanıtıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 25.08.2017 - 16:06
Yeni gemilerin tasarımlar muazzam
Geliştirilmeye Kick Starter projesi ile başlayan Star Citizen'ın yeni gemi ve araçlarına yayınlanan fragmanlar ile birlikte yakından bakıyoruz. Oldukça estetik ve güzel gözüken araçların isimleri Drake Cutlass Black, Aopoa Nox, RSI Ursa Rover, MISC Prospector, RSI Aurora ve Drake Dragonfly olarak belirlenmiş. Kara ve hava araçlarının tanıtıldığı fragmanlar, günümüzün otomobil reklamlarını aratmayacak cinsten olmuş.

Star Citizen'ın yeni gemileri ve araçları fragmanlar eşliğinde tanıtıldı
Oyunun üçüncü Alpha'sının ise 4 - 8 Eylül tarihleri arasında indirmeye açılacağı söyleniyor. Devam eden Gamescom fuarında yeni içeriklerin gösterilmesi beklenenen Star Citizen, günden güne geliştirilmeye devam ediliyor. Söylenenlere göre üç yıl önce duyurulan oyuna eklenen içeriklere genel olarak baktığımızda, eklenmiş olan bu içeriklerden tam 3 adet ayrı ayrı AAA oyun çıkabilir. Şimdiye kadar 156,689,876 milyon dolar bağış toplayan Star Citizen'ın 1,863,761 kişiden oluşan bir bağışçı topluluğu var.
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×